Domyopieki

Domy Opieki dla osób z Alzheimerem

PostNapisane: 21 lut 2017, o 16:39
Jeśli szukają Państwo dobrego prywatnego domu opieki dla osób chorych na Alzheimera, to polecam firmę Justyna DOM z Wrocławia. Pomogli mi wybrać placówkę dla mojej mamy, z której jestem bardzo zadowolona. Utrzymuje z nimi kontakt do dnia dzisiejszego, zawsze pomogą, zawsze doradzą. Z tego, co wiem mają sprawdzone placówki w kilku województwach m.in. śląskim, opolskim, wielkopolskim i dolnośląskim. Za pomoc przy wyborze placówki nie pobierają żadnych opłat. Polecam ich osobom, które nie mają czasu na szukanie dobrej placówki. Dla zainteresowanych podaje telefon do nich - 693465703 i strona internetowa www.opieka-justynadom.pl

Pozdrawiam
Janina
Ostatnio edytowano 8 mar 2017, o 15:39 przez Janina, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 7 kwi 2017, o 22:03
Po 2 miesiącach pobytu w domu opieki w Kamieńczyku koło Wyszkowa, niezadowoleni ze sposobu opieki nad tatą, przenieśliśmy go do nowo otwartego domu "Husaria"w Jaszczułtach pod Długosiodłem. Po tygodniu pobytu taty tam jestem bardzo zadowolony z jego tam pobytu. Świetna empatyczna opieka i cena promocyjna.

PostNapisane: 27 kwi 2017, o 15:26
Moja babcia przebywa w domu opieki http://www.kasmin.pl/ jest zadowolona z obsługi i z warunków, ale widać że tęskni za rodziną i trochę nam było źle jak ją tam zostawiliśmy, ale potrzebowała specjalistycznej rehabilitacji której nie mogliśmy jej zapewnić w domu.

PostNapisane: 20 cze 2017, o 16:44
Dziękujemy Pani Janino za takie słowa, serdecznie pozdrawiamy. Co do naszych placówek to posiadamy ośrodki nie tylko pod chorych na Alzheimera, ale także Parkinsona czy Schizofrenię.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu.
www.opieka-justynadom.pl
Tel. 693465703

PostNapisane: 9 kwi 2018, o 08:39
Znalazłem jeszcze taki post firmy Justyna DOM, może dla kogoś będzie pomocny.

Pytacie Państwo jak wybrać dobrą, sprawdzoną prywatną placówkę, na co zwrócić uwagę. Dom Seniora, Dom Opieki, Ośrodek Chorych na Alzheimera?

Po pierwsze należy sprawdzić czy dana placówka posiada wpis do rejestru, czy działa legalnie. Zweryfikujmy, czy w przypadku pogorszenia się stanu zdrowia podopiecznego dom nie wypowie umowy albo nie zażąda dodatkowych opłat. Dowiedzmy się, ile opiekunek przypada na podopiecznego i czy mają odpowiednie kwalifikacje. Niektórzy seniorzy chcą mieć możliwość zabrania ze sobą ulubionych sprzętów lub zwierząt domowych. Sprawdźmy, czy jest taka możliwość. Sprawdźmy czy jest możliwość dostosowania posiłków do diety. Skontrolujmy, czy dany ośrodek dba o zagospodarowanie czasu wolnego oraz czy wokół placówki jest ogród lub tereny do spacerów. Ważna jest wielkość ośrodka. Zapytajmy bliską osobę, gdzie będzie się lepiej czuła, w rodzinnym domu opieki czy dużym pensjonacie. Jeśli bliska nam osoba choruje np. na Alzheimera, warto wówczas sprawdzić czy ośrodek specjalizuje się w tej ciężkiej chorobie. Czy jest możliwość konsultacji z neurologiem, czy personel opiekował/opiekuje się chorymi na Alzheimera. Ilu jest pensjonariuszy w ośrodku, którzy cierpią na chorobę Alzheimera. Porozmawiajmy z właścicielem placówki, dyrektorem ośrodka, rozmowa z taką osobą to odpowiedz na wiele pytań.

Firma Justyna DOM Wrocław www.opieka-justynadom.pl

PostNapisane: 3 lip 2018, o 22:46
Szanowni Państwo, jestem przedstawicielem domu opieki Finezja, który położony jest w Dąbrówce czyli miejscowości w niedalekiej odległości od Warszawy. Jesteśmy świadomi, że choroba bliskiego członka rodziny oraz brak możliwości opieki nad nim to bardzo trudna i stresująca sytuacja. Zapewniamy, że zależy nam dokładnie tak samo mocno na poprawie zdrowia naszych podopiecznych oraz na zapewnieniu im jak najlepszych warunków, jak na celu mają to członkowie ich rodzin. Gwarantujemy więc profesjonalną opiekę medyczną, która sprawowana jest przez Centrum Medyczne MEDILIFE. Dodatkowo oferujemy liczne zabiegi pielęgnacyjne, rehabilatcyjne, dbamy również o to, aby nasi podopieczni mogli uczestniczyć w różnegorodzaju warsztatach czy spotkaniach integracyjnych. Stawiamy naszych podopiecznych na pierwszym miejscu, a naszym głównym celem jest poprawa ich stanu zdrowia. Chętnie odpowiem na Państwa pytania odnośnie naszego ośrodka i pobytu w nim.

Powrót do Domy Opieki - opinie