Domyopieki

Poszukuje opinii na temat domu opieki w Wieliczce

PostNapisane: 2 kwi 2016, o 14:40
Czy ktoś oddał im w opiekę swoich rodziców?
Oni specjalizują się w chorobach Alzheimera i są dosyć nowym ośrodkiem, z tego co udało mi się dowiedzieć.
Chodzi mi konkretnie o ten dom opieki prowadzony przez Zapiecek

http://www.zapiecek.biz/dom-pomocy-spol ... wieliczce/

PostNapisane: 8 kwi 2016, o 15:14
Jeśli masz jakieś konkretne pytania to pytaj śmiało, my tam umieściliśmy swoją mamę, więc wiem jak to wygląda.
Ogólnie moja opinia jest dobra o nich.

PostNapisane: 9 kwi 2016, o 15:58
Dzięki wielkie, to dla mnie ważna decyzja, więc nie chciałbym postąpić zbyt pochopnie. Zawsze byłem i jestem blisko związany z Mamą. Sam niestety muszę wyjechać, ona nie może zostać sama.
Opowiedz mi czy możesz się z nią widywać, kiedy chcesz?
Wiele się mówi o różnych ośrodkach, nie zawsze są to pochlebne opinie... Więc czy to dobre miejsce osoby starszej?

PostNapisane: 10 kwi 2016, o 11:45
Gdyby było inne niż dobre to bym tam swojej mamy nie umieściła, a już na pewno nie dzieliła się tą informacją. Napisałam już wcześniej, że jest ok, wcześniej sama sprawdziłam, właśnie poprzez częste odwiedziny i kontrolowanie. Też początkowo byłam nieufna.

PostNapisane: 11 kwi 2016, o 13:57
Ok, rozumiem. A finansowo ile taki dom opieki kosztuje, bo akurat na stronie nie piszą, a przynajmniej ja nie znalazłem. I na jakiej podstawie przyjmują?

PostNapisane: 15 kwi 2016, o 12:05
Główny dokument to zaświadczenie o zdrowiu, muszą po prosru wiedzieć czy są w stanie Ci zagwarantowac opiekę.
A wiesz teraz Ci sumy dokładnie nie podam, idzie na to większość emerytury plus każde z dzieci się dokłada po trochu, więc trochę kosztuje, ale czego się nie robi dla własnej rodzicielki.
najlepiej jak się po prostu skontaktujesz z domem, oni Ci najlepiej wszystko wytłumaczą, a to naprawdę ciepli mili ludzie.

Powrót do Domy Opieki - opinie