Domyopieki

Domy Opieki dla osób z Alzheimerem

PostNapisane: 21 lut 2017, o 16:39
Jeśli szukają Państwo dobrego prywatnego domu opieki dla osób chorych na Alzheimera, to polecam firmę Justyna DOM z Wrocławia. Pomogli mi wybrać placówkę dla mojej mamy, z której jestem bardzo zadowolona. Utrzymuje z nimi kontakt do dnia dzisiejszego, zawsze pomogą, zawsze doradzą. Z tego, co wiem mają sprawdzone placówki w kilku województwach m.in. śląskim, opolskim, wielkopolskim i dolnośląskim. Za pomoc przy wyborze placówki nie pobierają żadnych opłat. Polecam ich osobom, które nie mają czasu na szukanie dobrej placówki. Dla zainteresowanych podaje telefon do nich - 693465703 i strona internetowa www.opieka-justynadom.pl

Pozdrawiam
Janina
Ostatnio edytowano 8 mar 2017, o 15:39 przez Janina, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 7 kwi 2017, o 22:03
Po 2 miesiącach pobytu w domu opieki w Kamieńczyku koło Wyszkowa, niezadowoleni ze sposobu opieki nad tatą, przenieśliśmy go do nowo otwartego domu "Husaria"w Jaszczułtach pod Długosiodłem. Po tygodniu pobytu taty tam jestem bardzo zadowolony z jego tam pobytu. Świetna empatyczna opieka i cena promocyjna.

PostNapisane: 27 kwi 2017, o 15:26
Moja babcia przebywa w domu opieki http://www.kasmin.pl/ jest zadowolona z obsługi i z warunków, ale widać że tęskni za rodziną i trochę nam było źle jak ją tam zostawiliśmy, ale potrzebowała specjalistycznej rehabilitacji której nie mogliśmy jej zapewnić w domu.

PostNapisane: 20 cze 2017, o 16:44
Dziękujemy Pani Janino za takie słowa, serdecznie pozdrawiamy. Co do naszych placówek to posiadamy ośrodki nie tylko pod chorych na Alzheimera, ale także Parkinsona czy Schizofrenię.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu.
www.opieka-justynadom.pl
Tel. 693465703

Powrót do Domy Opieki - opinie