Domyopieki

Dom Seniora Willa w Iłowie k. Mławy

PostNapisane: 26 gru 2014, o 11:14
Chciałabym serdecznie polecić Dom Seniora Willa w Iłowie k. Mławy. Oddaliśmy mamę, chorującą na demencję starczą i duże problemy ruchowe. Przed pobytem w tym ośrodku mama leżała przez długi okres w szpitalu gdzie opieka była godna politowania tzn. brak zainteresowania ze strony pielęgniarek, słabe jedzenie( czego skutkiem było znaczne wychudzenie), brak jakiejkolwiek pomocy w poruszaniu się(mama leżała przez długi okres). Po pobycie w szpitalu szukaliśmy placówki dla mamy. Nie chcieliśmy oddawać jej na dłuższy okres ponieważ mamy warunki by była w domu lecz nie mamy odpowiedniej ilości czasu by zajmować się nią non stop. Skontaktowaliśmy się z Domem Seniora Willa w Iłowie, który rozpoczynał wtedy swoją działalność. Wybraliśmy mamie ładny pokój z widokiem na las. Na początku poprosiliśmy o dostosowanie pokoju dla osoby leżącej. Otrzymaliśmy nowoczesne łóżko z barierkami i materacem anty odleżynownym a jak się okazało po tygodniu nie było już ono potrzebne ponieważ opiekunowie rozruszali mamę do tego stopnia, że była w stanie sama dojść na stołówkę i jadać posiłki ze wszystkimi. Każdy element tego domu jest dostosowany do potrzeb osób starszych. mają na wyposażeniu sale rehabilitacyjną gdzie robią zajęcia dla seniorów, kaplice(to szczególnie mama chwaliła bo jest bardzo wierząca). Ja zaś chwaliłam sobie możliwość stałego kontaktu z opiekunem który mamą się opiekował. Dziś mama porusza się samodzielnie i niedawno wróciła do domu ponieważ stała opieka nie jest potrzebna. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić tę placówkę osobom poszukującym opieki dla swoich starszych rodziców, dziadków itp. Widać że jest to firma prowadzona przez profesjonalistów. Cena nie jest też wygórowana (ok. 3 tys). Polecam! :)

PostNapisane: 27 cze 2018, o 12:41
Moim zdaniem najlepszy dom seniora jest w http://phm.pl/phmim/index.php/nowe-spoj ... by-seniora . Tam mają najlepsze oferty.

Powrót do Domy Opieki - opinie