Domyopieki

Szukam dobrego domu opieki w okolicach Warszawy

PostNapisane: 10 sty 2014, o 10:06
Poszukuję kameralnego domu opieki w okolicach Warszawy dla kobiety 83 lata. Sprawność umysłowa jest bardzo dobra, gorzej jest z poruszaniem się , samodzielnym myciem i ubieraniem. Mama ma wysoką emeryturę, więc szukam domu o wysokim standardzie z profesjonalną opieką. Czy możecie coś polecić?

PostNapisane: 23 cze 2014, o 15:55
My znaleźliśmy dla naszej cioci Dom Opieki Pałac w Warszawie. Mają dużo pozytywnych opinii i faktycznie opieka sprawowoana u nich jest wręcz perfekcyjna, bez zarzutów. Do tego te piękne ogrody wokoło.

PostNapisane: 5 sie 2015, o 12:17
W domu opieki "Pałac" mieszka mój tata. Ze względu na to, że przebywa on tam już dwa lata wiek o tym miejscu wszystko i moja opinia odnośnie jest jak najbardziej pozytywna. Placówka ta znajduje się blisko Warszawy, a dokładnie w Markach na ul. Leśna 27. Pensjonariuszami zajmują się niewykwalifikowani lekarze takich specjalności, w tym interniści, psychiatrzy i neurolodzy. Pokoje są zadbane z widokiem na ogród. Dzięki monitoringowi, placówka gwarantuje 24-godzinne bezpieczeństwo. Nigdy nie słyszałam, żeby ktoś się skarżył, wręcz przeciwnie, stale przybywają nowe osoby. Dobre jedzenie, przyjazna atmosfera i całodobowa opieka - tak jak powinno być w każdym domu opieki. Więcej informacji do poczytania: http://www.domopiekipalac.pl

PostNapisane: 13 sty 2016, o 13:27
Ja serdecznie polecam ofertę http://www.domopiekigeravita.pl . Niestety byliśmy zmuszeni znaleźć opiekę dla dziadka ponieważ nie byliśmy w stanie opiekować się nim w ciągu dnia ... Z czystym sumieniem polecam: fachowa i MIŁA kadra.

PostNapisane: 15 gru 2016, o 13:01
Chciałabym podzielić się z wami moimi doświadczeniami z domami opieki. Mam chorą babcię na alzheimera, opieka nad nią nie była łatwa, aż w końcu zdecydowaliśmy się ją oddać do domu opieki. Ze względu na koszty umieścilismy ją państwowym ośrodku i to była najgorsza decyzja w moim życiu. Do dziś żałuję tej decyzji. Chciałam zabrać babcię stamtąd jak najszybciej, ale wiedziałam, że z jej opieką sobie nie poradzę. Polecono mi prywatny ośrodek w Józefinie, odwiedziłam go na dniach otwartych i zaskoczył mnie poziom opieki, oczywiście na plus. Postawiłam moją rodzine pod ścianą i zorganizowałam ściepkę na prywatny dom babci, do tego emerytura babci i żyje sobie w takich warunkach jakich powinna każda żyjąca istota. Babcia ma codziennie ćwiczenia z innymi podopiecznymi, rehabilitację, a ja nie martwię się, że zrobi sobie krzywdę. To nie jest łatwa decyzja, ale to najlepsze co mozna zrobić dla chorej osoby. W domach opieki pracują specjaliści, którzy znają się na swoim fachu przynajmnniej tak jest w Józefinie.

PostNapisane: 27 sty 2017, o 03:12
Ja jestem bardzo zadowolona z warunków jakie oferuje Dom Rodzinny. Mieszka tam mój wuj, który jest niepełnosprawny ruchowo. Ma pod ręką kompleksową opiekę, rehabilitację oraz lekarzy. Dostał też swój własny pokój z łazienką, bardzo gustowny i schludny, tak samo jak cały ośrodek. Wejdź sobie na stronkę, możesz obejrzeć zdjęcia.

PostNapisane: 26 paź 2017, o 15:32
Także gorąco polecam Pałac w Warszawie. Jest to prywatny dom opieki pod Warszawą na najwyższym poziomie. Kompleks posiada także duży ogród na spacery, mama jest bardzo zadowolona także z obsługi lekarzy i różnorodnej kuchni.
Ich strona ze zdjęciami obiektu - http://palacdlaseniora.pl/

Powrót do Domy Opieki - opinie